Koduleht ajutiselt suletud

Kodulehe avamiseks palun võtke ühendust Elitec’i klienditoega või saatke meile kiri

• telefon: (+372) 65 65 64 6
• info[at]elitec.ee

Web site is temporarily not available

To activate website please contact the Elitec costomer service or send us a message

• phone: (+372) 65 65 64 6
• info[at]elitec.ee

Login
                                                                          
Mis on sugaring? 
Sugaring on Põhja-Aafrikast pärit täielikult looduslik karvaeemaldamise meetod, milles kasutatakse puhtast suhkrust, veest ja sidrunimahlast valmistatud pastat.
Kuidas seda tehakse? Kui sina kuulud nende naiste hulka, kes pelgavad vahatamismeetodit valu ja tekkiva nahaärrituse tõttu, siis SUKARi toodetega sugaring võib olla just vaheldus, mida vajad. Miks? SUKARi suhkrupastat soojendatakse vaid 37 kraadini – see ei tundu nahale kandes kuum ega ole ebameeldiv. Samuti on oluline, et suhkrupasta on looduslik ega sisalda kunstlikke lisaaineid, mis võivad sinu õrna nahka ärritada. Lisaks, kui eriti tundlikes piirkondades (kaenlaalused, bikiinipiirkond) kasutada vaharibasid, satuvad need suuremale nahapinnale kui suhkrupastast pallike – sugaring’i puhul SUKARi toodetega ei teki sul ebameeldivat nahaärritust.
Kas see sobib ka sulle? 
SUKARi toodetega saab eemaldada ka väga lühikesi karvakesi ja kindlustada sulle maksimaalselt sileda naha. Oled tüdinud, et pärast tavapärast eemaldust kasvavad karvad (liiga) kiiresti tagasi? SUKARiga sugaring’i eelistades muutuvad karvakesed juba mõne protseduuri pärast õhemaks ja nõrgemaks. SUKARi suhkrupastaga karvaeemaldusele on väga vähe vastunäidustusi. Oma õrna toime tõttu sobib see isegi diabeetikutele, kellel on õhuke tundlik nahk.