Koduleht ajutiselt suletud

Kodulehe avamiseks palun võtke ühendust Elitec’i klienditoega või saatke meile kiri

• telefon: (+372) 65 65 64 6
• info[at]elitec.ee

Web site is temporarily not available

To activate website please contact the Elitec costomer service or send us a message

• phone: (+372) 65 65 64 6
• info[at]elitec.ee

Login

 

Püsimeik ehk mikropigmentatsioon on meik, mis jääb püsima umbes 1-3 aastaks. Püsimeigi normaalne eluiga on 1-2 aastat. Mõnel võib püsida ka palju kauem,  kõik oleneb inimese nahatüübist ja selle aktiivsusest(regeneratsioonist), elustiilist, haigustest jne. Üldiselt mida vanem inimene, seda kauem püsimeik püsib. Värvipigment kantakse naha pindmisesse kihti. Aja jooksul naha uuenemise käigus ja valguse mõju tõttu see tuhmub , kuni hajub lõplikult. See on põhiline erinevus keha tätoveerimisega, kus pigment kantakse sügavamal asetsevasse dermisesse, kuhu see jääb püsima lõplikult.  Püsimeik eeldab tavaliselt vähemalt 2 protseduuri läbiviimist ilusa tulemuse saavutamiseks. 1-1,5a. tagant tuleks püsimeiki värskendada.
Kulmude püsimeik sobib nii naistele, kui ka meestele. Põhjuseid, miks seda teha, on palju: liiga heledad kulmud, peaaegu olematud kulmud, augud (tühjad kohad) kulmudes, kulmukarvad on ajaga kadunud või mingil muul põhjusel ei kasva, ebakorrapärane kuju jne.... Seda kõike on võimalik püsimeigiga parandada. Kulmude püsimeigi puhul kasutatakse peamiselt kolme erinevat tehnikat  ja neid võib omavahel kombineerida.
Karvtehnikaga imiteeritakse loomulikke kulmukarvu. Karvad joonistatakse välja ükshaaval. Karvtehnikas on võimalik kogu kulm karvaimitatsiooniga taastada ja saavutada tiheda ja äärmiselt  loomuliku kulmu välimus.  Iga kliendi puhul orienteerutakse tema loomulikest kulmudest (kui need on). Tulemus on väga realistlik ja ilus.
Hajustustehnikas ehk Ombré efektiga püsimeigi puhul on tegemist selgelt defineeritud ja täidetud kulmuga, kuid samas on kulmude kontuurid pehmed ja kulmupea heledam. Hajutustehnikat võib teha kahel erineval viisil. Ühe puhul jääb kulmupliiatsiga toonitatud kulmu efekt ja teise puhul puudervärviga toonitatud kulmudega. Hajustustehnika sobib eriti hästi neile, kes on harjunud oma kulmusid värvima  ja soovivad hästi viimistletud ja nn täidetud kulmu.
Silmade puhul kasutatakse kõige enam ripsmetevahe täitmist ja lainerijoont. Ripsmetevahe täitmine värviga  jätab  tihedate ripsmete efekti, mis on väga loomulik ja ilus. Klassikalise lainerijoone  puhul jääb silmapliiatsiga tehtud kontuuri efekt. Samuti võib teha ka hajutatud lainerijoont.
Huulte püsimeigiga saab parendada kontuuri, vormi ja värvi. Võib teha ainult kontuurjoone huultele, hajutusega kontuuri, pehme akvarelli efektiga hajutatud huuled, huulepulga efektiga huuled. Huuli „lopsakamaks-suuremaks“ joonistada ei saa. Seda teeb kosmeetik, kasutades selleks täitesüste.