Koduleht ajutiselt suletud

Kodulehe avamiseks palun võtke ühendust Elitec’i klienditoega või saatke meile kiri

• telefon: (+372) 65 65 64 6
• info[at]elitec.ee

Web site is temporarily not available

To activate website please contact the Elitec costomer service or send us a message

• phone: (+372) 65 65 64 6
• info[at]elitec.ee

Login
Paigaldame ja hooldame nii klassikalisi püsiripsmeid kui ka volüümripsmeid. Oma töös kasutame brände Arle´s Lashes, RuthieBelle, Minuripsmed, CharmKit.

Klassikalisteks ripsmepikendusteks nimetatakse ripsmeid, mida paigaldatakse nö. "Jaapani tehnikas". See tähendab, et ühele naturaalsele ripsmele paigaldatakse üks kunstlik karv. Paigaldatavad pikendused võivad olla erineva jämeduse ja pikkusega, aga ka erinevatest materjalidest valmistatud. Tehnik valib pikkuse, jämeduse ning materjali vastavalt silma kujule, naturaalse ripsmekarva tugevusele ja pikkusele, arvestades sealjuures  kliendi sooviga. Kunstlik karv ühendatakse naturaalse karvaga spetsiaalse liimi abil. Liimid on erinevad - tugevate aurudega ning pikaaegse püsivusega liimid kui ka allergikutele mõeldud liimid, mille püsivus on 1-1,5 nädalat.

Volüümripsmed ehk Hollywoodi ripsmed on kaasaegne tehnika, mis hõlmab imepeenikeste karvakeste kujundamist lehvikuteks. Seega tohib ripsmeid paigalda naturaalsele karvale lehvikuna, kus kunstkarvu on kuni seitse - vastavalt naturaalse karva omapärale ning paigaldatava ripsmekarva jämedusele. Volüümripsmeid saab paigaldada nii kahe karva kaupa kuni seitsme karva kaupa, sellest ka nimetus 2D-7D. Volüümripsmed on kerged ja õhulised ja oluliselt pehmemad kui klassikalised ripsmed. Volüümripsmetega on võimalik lisada naturaalsetele ripsmetele nii pikkust kui ka tihedust.

Ripsmepikendusi peaks hooldamas käima iga kolme nädala tagant!
Ole eriti hoolas ripsmetehniku valikul. Valesti ning lohakalt paigaldatud ripsmed võivad kaasa tuua erinevaid silmahaiguseid ning probleeme. Palu tutvustada kodust hooldust oma ripsmetehnikul ning järgi seda hoolikalt!